Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Anetaret dhe temat e tyre - bitte löschen...

Mi, 04. Aug 2010, 11:31

bittelöschen...
Zuletzt geändert von Alket am Do, 03. Nov 2011, 10:50, insgesamt 1-mal geändert.

Squatrazustradin
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1482
Registriert: Sa, 04. Aug 2007, 16:22

Re: Kostumet kombëtare në katalog për lexuesit

Sa, 07. Aug 2010, 13:09

Alket hat geschrieben:Ajo në katalogun e saj i ka përfshirë kostumet prej të gjitha vendeve e krahinave ku jetojnë shqiptarët, si: Kosovë, Maqedoni, Mal të zi, Çamëri, por duke mos e harruar as femrën arbëreshe dhe sharmin e saj 500 vjeçar.
Shqiperi?
<a href="http://www.danasoft.com"><img src="http://www.danasoft.com/sig/boneymummieson.jpg" border="0">

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Sa, 07. Aug 2010, 13:57

Kosova, Maqedonia, Malizi, Cameria jan Shqiperia.

Squatrazustradin
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1482
Registriert: Sa, 04. Aug 2007, 16:22

Mo, 09. Aug 2010, 15:56

Alket hat geschrieben:Kosova, Maqedonia, Malizi, Cameria jan Shqiperia.
Hajt, mire. :lol: :roll: Por Shqiperia nuk na qenka "krahine ku jetojne shqiptare"?! Gjithe ato krahina qe i permende ti (qe ne fakt nuk jane Shqiperi), na qenkan shqiptare, vetem Shqiperia jo?! Po çfare na qenka atehere Shqipria`?! :shock:
<a href="http://www.danasoft.com"><img src="http://www.danasoft.com/sig/boneymummieson.jpg" border="0">

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Di, 10. Aug 2010, 20:08

Squatrazustradin hat geschrieben:
Alket hat geschrieben:Kosova, Maqedonia, Malizi, Cameria jan Shqiperia.
Hajt, mire. :lol: :roll: Por Shqiperia nuk na qenka "krahine ku jetojne shqiptare"?! Gjithe ato krahina qe i permende ti (qe ne fakt nuk jane Shqiperi), na qenkan shqiptare, vetem Shqiperia jo?! Po çfare na qenka atehere Shqipria`?! :shock:
Eshte krejtesisht normale se ne pjesen ku jetojn shumica e Shqiptarve gjinden edhe ma shum veshje.

Nuk di pse nuk permendet Shteti "Shqiperia", besoj eshte nje gabim ne tekst-lajmi.

Meta
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 348
Registriert: Sa, 27. Aug 2005, 0:28

Di, 10. Aug 2010, 22:56

Alket hat geschrieben:
Squatrazustradin hat geschrieben:
Alket hat geschrieben:Kosova, Maqedonia, Malizi, Cameria jan Shqiperia.
Hajt, mire. :lol: :roll: Por Shqiperia nuk na qenka "krahine ku jetojne shqiptare"?! Gjithe ato krahina qe i permende ti (qe ne fakt nuk jane Shqiperi), na qenkan shqiptare, vetem Shqiperia jo?! Po çfare na qenka atehere Shqipria`?! :shock:
Eshte krejtesisht normale se ne pjesen ku jetojn shumica e Shqiptarve gjinden edhe ma shum veshje.

Nuk di pse nuk permendet Shteti "Shqiperia", besoj eshte nje gabim ne tekst-lajmi.
Natyrisht që është edhe Shqipëria si krahinë e Albanisë...

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Re: bitte löschen...

Do, 03. Nov 2011, 10:50

bitte löschen.

Benutzeravatar
Darleen17
Moderator
Moderator
Beiträge: 6267
Registriert: Mo, 19. Sep 2005, 12:35

Re: bitte löschen...

Sa, 05. Nov 2011, 18:27

Langeweile Alket?

Wir nicht und darum sehe ich keine Veranlassung darin, hier alle deine Themen zu löschen.
Bild

Benutzeravatar
shqiptare
Moderator
Moderator
Beiträge: 1551
Registriert: Mo, 09. Jul 2007, 10:10

Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

So, 27. Mai 2012, 18:42

...............
Zuletzt geändert von shqiptare am Mi, 23. Jan 2013, 22:28, insgesamt 1-mal geändert.
Bild
Ich bin wie ich bin. Die einen kennen mich, die anderen können mich.
K.A.

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

So, 27. Mai 2012, 19:28

normalisht, qdo shqiptar ne ket forum duhet me pas nje far pergjegjsie.......se nfund fundi...kjo eshte dhe mbet nje faqe informative per shqiptaret dhe trojet e tyre.....


Une shum tema i kam hap ku shqiptaret e kan prish me egersien e tyre..........dhe pershkak faktit se moderatoren nuk kryshin pun...i kam mbyll vet ato tema..."bitte löschen" themen......

Das Thema "die vojvoden" wollte ich auch löschen...leider kam mir lars zuvor und sperrte es.....


pergjegjsia per veprat e juve...mbet te ju........dhe nuk i keni bo vetes dom dhe as mue......por gjith shqiptarve dhe shtetet tona..

mus mendoni se ofendimet me prekin mue.....mue me vjen keq se ato ofendime shkruhen ne nje faqe informative nga zvicra per shqiptaret....
Zuletzt geändert von Alket am So, 27. Mai 2012, 19:46, insgesamt 2-mal geändert.

Benutzeravatar
shqiptare
Moderator
Moderator
Beiträge: 1551
Registriert: Mo, 09. Jul 2007, 10:10

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

So, 27. Mai 2012, 19:37

...............
Zuletzt geändert von shqiptare am Mi, 23. Jan 2013, 22:28, insgesamt 1-mal geändert.
Bild
Ich bin wie ich bin. Die einen kennen mich, die anderen können mich.
K.A.

Benutzeravatar
Hummel
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 706
Registriert: Do, 12. Aug 2010, 22:59

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

So, 27. Mai 2012, 22:54

Temat. Natyrisht secili ka te dreht te hape nje teme. Mirepo, te paraqitet nje fe mbi te gjitha tjerat eshte nje budallak i pa shoq.
Sa minimale e kan "selbstvertrauen" keta islamistat tregon fakti ketu, qe vetem islamistat tentojnte tregojn madhesine e fese se tyre. Shqiptaret e tjere normal te fese tjeter as qe lodhenper. E kush shkruan e fole pa lidhje, sie ai qajqejom, duhet ti duroje. Edhe fjalet adekuate dhe reagimet e tjereve.
Dont bother me with nonsense.!?! ^.°

Benutzeravatar
shqiptare
Moderator
Moderator
Beiträge: 1551
Registriert: Mo, 09. Jul 2007, 10:10

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

So, 27. Mai 2012, 23:06

...............
Zuletzt geändert von shqiptare am Mi, 23. Jan 2013, 22:28, insgesamt 1-mal geändert.
Bild
Ich bin wie ich bin. Die einen kennen mich, die anderen können mich.
K.A.

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

So, 27. Mai 2012, 23:21

ohh qysh mos me kall me juve.... :mrgreen:


a pe sheh shqiptare qka bon "nacionalizmi" me nje njerz...ne fund....edhe tondin e kafshon dhe e largon... (a man nmend qka mke than mue...edhe pse je ka ana jone, je karadakli!!!!!..gati daj um ki :mrgreen: )


po pajtona shum me tye....hej be dajen ja kajsha juve krejve...krejt shqiptar jem..dhe krejt njerz jem.....kshtu nuk folet me njanit tjetrin ...kshtu nuk sjellet me njanit tjetrin... nuk bon kshtu.

Benutzeravatar
shqiptare
Moderator
Moderator
Beiträge: 1551
Registriert: Mo, 09. Jul 2007, 10:10

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

So, 27. Mai 2012, 23:28

...............
Zuletzt geändert von shqiptare am Mi, 23. Jan 2013, 22:27, insgesamt 1-mal geändert.
Bild
Ich bin wie ich bin. Die einen kennen mich, die anderen können mich.
K.A.

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

So, 27. Mai 2012, 23:28

shqiptare hat geschrieben:edhe teme e *atij* e vleresoj budallaqe :wink:

Ketu jemi gjitha aneve, po salafistet/ekstremistet askushi nuk i don.
Keto jan si sektet - jo per shpirt e zemer por *ideologji* qe do te gjitet si cancer ne trurin e atyre, qe kan nevoje per big massa ......

po qyre...disa njerz qka pi urrejn keta salafistat pi ja nisin mi urrejt krejt muslimanet dhe fejen islame........a din sa her kam ni ketu fjal raciste kunder fejes tem....a po te doket keta ma te mire a?

keta jan njejt si salafitet................radikales gedankengut ist und bleibt radikales gedankengut, egal aus welcher ecke...

Benutzeravatar
shqiptare
Moderator
Moderator
Beiträge: 1551
Registriert: Mo, 09. Jul 2007, 10:10

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

So, 27. Mai 2012, 23:35

...............
Zuletzt geändert von shqiptare am Mi, 23. Jan 2013, 22:27, insgesamt 1-mal geändert.
Bild
Ich bin wie ich bin. Die einen kennen mich, die anderen können mich.
K.A.

Squatrazustradin
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1482
Registriert: Sa, 04. Aug 2007, 16:22

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

Mo, 28. Mai 2012, 21:03

shqiptare hat geschrieben:isti mut
Cdo te thote "isti"?
<a href="http://www.danasoft.com"><img src="http://www.danasoft.com/sig/boneymummieson.jpg" border="0">

Benutzeravatar
shqiptare
Moderator
Moderator
Beiträge: 1551
Registriert: Mo, 09. Jul 2007, 10:10

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

Mo, 28. Mai 2012, 21:12

...............
Zuletzt geändert von shqiptare am Mi, 23. Jan 2013, 22:24, insgesamt 1-mal geändert.
Bild
Ich bin wie ich bin. Die einen kennen mich, die anderen können mich.
K.A.

Squatrazustradin
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1482
Registriert: Sa, 04. Aug 2007, 16:22

Re: Anetaret dhe temet e tyre budallaqe

Mo, 28. Mai 2012, 22:12

Atehere kjo fjale eshte serbo-kroatisht. Shqip i thone "njesoj".
<a href="http://www.danasoft.com"><img src="http://www.danasoft.com/sig/boneymummieson.jpg" border="0">

Zurück zu „Shqip“