Benutzeravatar
Hummel
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 706
Registriert: Do, 12. Aug 2010, 22:59

Ali Podrimja

Sa, 21. Jul 2012, 19:40

Poeti Kosovar Ali Podrimja u gjnd i vdekur ne France:

http://koha.net/?page=1,13,108247

Daje, i lehte te qofte dheu i Kosoves. Kosova te falenderon dhe eshte krenare per kontributin tend dhene çlirimit dhe formimit te Kosoves.

Shoku i nipit tend MRH. S
Dont bother me with nonsense.!?! ^.°

Zurück zu „Leben in Westeuropa“