Arber Haziri NOLL Group
New Member
New Member
Beiträge: 3
Registriert: Mi, 30. Apr 2014, 17:03

Suche CNC Bediener im Kosovo

Mi, 30. Apr 2014, 17:26

Pershendetje jam Arber Haziri nga Kompanija NOLL Group. ne Kosove

me duhet nje Puntor qe ka perfunduar shkollen e Makineris ne gjermani ose Zwicer e Austri dhe i cili tani jeton ne Kosove
ai duhet te ket njohuri per makina CNC Programimin e tyre ashtu dhe te jet mashinen einrichter -bediner.

kushtet qe ne ofrojm jan
>Nominimi i vendit te punes eshte SUPERVISOR
do te ket zyren e vete dhe do jet parapuntor ne sektorin e perpunimit CNC makinerik per dedikuar EXPORT NE EUROP.
orari i punes 8-17 Ora H-Premte
paga Fikse sipas marveshjes-.

makinat me te cilat duhet te punoj jan
1 cop CNC Frazmankin me system HEIDENHEIN STEUERUNG.
dhe dy drebanka me system FANUC STEUERUNG.

nese ju e ke kete profesion dhe jeni te interesau te punoni per nje kompani me orjentim evropjan dhe me kushte te mira
dhe kete mundeni me deshmu ne menyr praktike ather me kontaktoni ne numrin tim ose emeilin tim qe do ti shenoj me posht

00491751536018
info@noll-kosova.de

me respekt dhe dit te mbar te gjithve ne forum,
ju lutem edhe ju te tjeret qe gjendeni ne forum dhe lexoni shpalljen time e nese kenmi diken qe e njef kete profesion eshte mir ta informoni dhe te me kontaktoj....

Zurück zu „Kosova: Wirtschaft“