Die Suche ergab 2 Treffer

Zur erweiterten Suche

von Albulena-CH
Fr, 11. Jan 2019, 16:50
Forum: Shqip
Thema: Sa shum i pelqeni serialet?
Antworten: 0
Zugriffe: 3149

Sa shum i pelqeni serialet?

Seritë televizive me pelqejn sepse na surprizojn nqdo moment. Kjo e bën atë mjaft interesante për njerëzit. Një histori që vazhdon, nuk merr sa më shumë kohë si filmat në baza ditore dhe siguron intuitivin e kërkuar së bashku me të. Ajo i ndihmon njerëzit të mendojnë dhe gjithashtu nxjerr në pah ndr...
von Albulena-CH
Sa, 29. Dez 2018, 18:48
Forum: Shqip
Thema: Pershendetje te gjithve
Antworten: 2
Zugriffe: 9611

Pershendetje te gjithve

Pershendetje te gjithve!
Un jam Albulena,
Kaq kisha,
Ju uroj nje dite te bukur :)!

Zur erweiterten Suche