albanien.ch Home
-
Forum

Forum Home
Bildergalerie
S'ka problem
Postkarten
Quiz

albanien.ch

albanien.ch
AlbInfo
S'ka problem - blog
News

-
Forumstools
Erweiterte Suche

 
albanien.ch Forum     Albanien - Meinungen & Fragen
 

Sa shum i pelqeni serialet?

Für diejenigen, die Albanisch sprechen wollen.

Sa shum i pelqeni serialet?

Beitragvon Albulena-CH » Fr, 11. Jan 2019, 17:50

Seritë televizive me pelqejn sepse na surprizojn nqdo moment. Kjo e bën atë mjaft interesante për njerëzit. Një histori që vazhdon, nuk merr sa më shumë kohë si filmat në baza ditore dhe siguron intuitivin e kërkuar së bashku me të. Ajo i ndihmon njerëzit të mendojnë dhe gjithashtu nxjerr në pah ndryshimin që ndodh gjatë një kohe të caktuar që transmetohet në seri. njerëzit marrin për të jetuar në kohë reale me personazhet, duke i shikuar ato të rriten dhe kjo i frymezon ato, pothuajse si një histori e vërtetë. I dashuroj https://serialeshqip.tv sepse mjafton një ekran dhe ju në shtratin tuaj komod.

Po juve?
Cilet lloje te Serialeve ju pelqejn dhe sa shum i keni deshir ti shikoni?
Albulena-CH
New Member
New Member
 
Beiträge: 2
Registriert: Sa, 29. Dez 2018, 19:27

Zurück zu Shqip

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 0 Gäste